4news.cz

  Captain America #2

  Nakladatelství BB art vydává druhou polovinu omnibusu Captain America.

  Odkazy: Comic Book DBWikipediaNakladatelství BB artMarvel Comics

  Autoři: Ed Brubaker (scénář)Steve Epting (kresba)Mike Perkins (kresba) • a další…

  Čtenářská hodnocení (CZE): comicsDB

  Čtenářská hodnocení (ENG): Amazon

  Ukázky (CZE): ///

  Ukázky (ENG): Marvel

  Internetová knihkupectví: BB art – vázaná vazba • Comics Point – vázaná vazba • Daemon – vázaná vazba • Seqoy – vázaná vazba

  Ed Brubaker dal čtenářům úplně nového Captaina Ameriku, který je mnohem přijatelnější než jeho původní podoba. Jeho hrdina se musí vyrovnávat nejen s jinou dobou, v níž se ocitl, ale také s minulostí. Pokud se hrdina líbil v Ultimates, tady si ho vysloveně zamilujete.

  Captain America patří k nejznámějším hrdinům marvelovského vesmíru, přesto byl u nás dlouho přehlížen, protože jeho americký patriotismus tak nějak vyšel z módy. Pak ale přišel Ed Brubaker se svým příběhem, který zásadně proměnil černobílé vnímání bojovníka oblečeného do vlajky z hvězd a pruhů.

  Druhý omnibus Captaina Ameriky přivádí čtenáře přímo doprostřed rozehrané partie mezi hlavním hrdinou a superpadouchem Red Skullem. Změnila se doba a s ní i praktiky superhrdinů. Více než o pěsti jde o souboj nervů, ve kterém není nic jasné předem. Navíc se ukázalo, že Captainův parťák z války skutečně nezemřel a představuje divokou kartu neznámé hodnoty. Ke všemu se nad celým vesmírem Marvelu vznáší občanská válka, která změní superhrdinské komiksy navždy. Ed Brubaker změnil svým Amerikou dějiny celého jednoho světa. Buďte u toho.

  Politické intriky, heroické akce, čisté dobrodružství a ohromující kresba Steva Eptinga, Michaela Larka, Mika Perkinse a dalších, to vše dělá z Captaina Ameriky nevídaný komiks. A vy můžete být u toho.

  Captain America #2, 4.0 out of 5 based on 1 rating

  Komentáře

  Nikdo zatím nepřidal komentář.